Blog

Sevgiliye Pırlanta Bileklik
Sevgiliye Pırlanta Bileklik
Özel bir günde sevdiğine değerli bir hediye almak isteyenlerin tercihi genellikle ya çok istenen değerli bir eşya ya bir telefon ya da mücevher oluyor. Sevgililer Günü’nde ise en çok tercih edilenlerin başında mücevherler yer alıyor. Beyefendiler mücevher tercihini yaparken de altın mı pırlanta mı olacağı konusunda karar verdikten sonra kişisel zevkler doğrultusunda seçimini yapıyor.
Pırlanta Yüzükler
Pırlanta Yüzükler
Pırlanta yüzük modelleri denildiğinde kişilerin ilk olarak aklına tektaş yüzük modelleri geliyor. Çünkü bildiğimiz ve çevremizde en çok alımına şahit olduğumuz pırlanta yüzük modelleri tektaş yüzükler. Fakat yüzlerce farklı çeşitteki pırlanta yüzükler gerek taşlarının kesimi gerek rengi gerek tasarımları açısından birbirinden ayrılarak yalnızca tektaş olarak sınıflandırılmasından ayrılıyor.
Sevgiliye Hediyeler
Sevgiliye Hediyeler
Her kim olursa olsun Sevgililer Günü’ nü çok özel bir gün olarak düşünmese dahi bu özel günde kendini özel hissettirecek bir takım beklentiler içine girmektedir. Çünkü bu özel günde her çift birbirine özel vakit ayırmak için plan yapar ve bunu da sosyal mecralarda dostlarıyla paylaşır.
Pırlanta Kolyeler
Pırlanta Kolyeler
Kadınların kuyumculardan yaptıkları alışveriş incelendiğinde en çok tercih edilen mücevherlerin bileklikler ve hemen ardından kolyeler olduğu görünüyor. Kadınlar aslında günlük hayatta sürekli olarak kullanabileceği aksesuarları seçerken bu takıların onları işleri, günlük hayat tempoları esnasında hareketlerini kısıtlamayacak tasarımlar olmasına dikkat ediyor.
Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer Günü hediyesi olarak çiftler genellikle ya bu kişinin karakterine, stiline uygun hediyeler almaktan ya da son dönemin popüler olan ürünlerini almaktan yana. Aslında her iki durumda da hediyenin özenle seçilmesi önem taşıyor.
Her Aşk Jest'i Hak Eder
Her Aşk Jest'i Hak Eder
İzmir kuyumcu markaları her özel gün için tasarımlarını giderek geliştirmeye devam ediyor. Geliştirdikleri tasarımları ise mağazalarında satışa sunuyor. Giderek çeşitlenen mücevherler ise kadınlar tarafından oldukça ilgi görüyor.
Pırlanta Sevgililer Günü Hediyesi
Pırlanta Sevgililer Günü Hediyesi
Her Sevgililer Günü öncesinde tüm çiftler için akıllardaki tek soru ‘‘Bu yıl hangi hediyeyi almalıyım?’’. Çiçekler, çıkılan yemekler ise bazılarımız için Sevgililer Günü’nün başkahramanları hatta olmazsa olmazları.
Pırlanta Bileklikler
Pırlanta Bileklikler
Pırlanta bileklik seçerken kullanılan pırlantaların kalitesine dikkat etmek önemlidir. Pırlanta sınıflandırmasının dört C'si (kesim, renk, berraklık ve karat ağırlığı) bir pırlanta bileziğin değerini ve güzelliğini belirlemenize yardımcı olabilir.
Baget Yüzükler
Baget Yüzükler
Bir kişinin baget yüzük almayı seçmesinin birkaç nedeni vardır. Bunun bir nedeni, baget kesiminin modası asla geçmeyen klasik ve zamansız bir seçim olmasıdır.
Jest Diamond
Jest Diamond
Elmas, saf karbondan yapılmış bir mineraldir ve var olduğu bilinen en sert doğal maddedir. Aynı zamanda güzelliği, gücü ve nadirliği ile değer verilen en popüler değerli taştır.