Blog

Tasarım Pırlanta Yüzükler
Tasarım Pırlanta Yüzükler
Jest Diamond mağazalarında satışa sunulan tüm tasarım pırlanta yüzükler, ayrı bir hayal dünyasını yansıtıyor. Bir kelimeyle anlatılamayacak eşsiz güzellikteki bu tasarım pırlanta yüzükler kendine has zevklere sahip olan hanımefendiler tarafından tercih ediliyor. İzmir kuyumcu mağazaları yine benzer şekilde kategorilendiremediği belirli bir grup oluşturarak bu yüzüklerini tasarım pırlanta yüzükler adı altında satışa sunabiliyor. Bu yüzükler tektaş, beştaş, baget gibi modellerden yine ayrılıyor ve hediye amaçlı bir seçim yapmak isteyenler için kuyumcu vitrinlerinde satışa sunuluyor. Eğer özel zevklere sahip bir hanımefendiyle birlikteyseniz bu hanımefendiye özel bir hediye almanız kaçınılmaz olacaktır. Hem marka anlamında hem de iyi tasarımlarıyla Jest Diamond mağazalarını ziyaret edebilir web sayfası üzerinden siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.
Sırataş Pırlanta Yüzükler
Sırataş Pırlanta Yüzükler
Sırataş pırlanta yüzükler, gerek seçilen pırlantanın kalitesi gerekse tasarımsal yapısı her açıdan incelendiğinde nitelikli bir tasarım olduğunu sizlere hissettirir. Sırataş yüzükler, bu yüzüklerin sertifikaları ve diğer tüm ayrıntılar için Jest Diamond veya Abidin Kuyumculuk mağazalarıyla iletişime geçebilirsiniz. Öncesinde modellere bir göz atmak isterseniz markanın web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Tamtur Pırlanta Yüzükler
Tamtur Pırlanta Yüzükler
Abidin Kuyumculuk’ un ürettiği birbirinden farklı pırlanta yüzükler içinden en çok tercih edilenlerden biri olmak onu diğer yüzüklerden ayıran en önemli özellik. Bu kadar tercih edilmesi dolayısıyla da marka tamtur modellerinde çizgisini her geçen gün yeniliyor. Jest Diamond mağazalarında her çeşidini bulabileceğiniz tamtur yüzükler her daim ve her stilde dikkatleri üzerine çekiyor. Bu yüzükler alyanslarla yan yana kullanıldığında beyaz ve sarı altın ayrımını ortadan kaldırarak muhteşem bir görünümü ortaya çıkarıyor. Eğer siz de tamtur pırlanta yüzük almak istiyorsanız pırlanta konusunda iyi işler çıkaran markaları tercih etmelisiniz. Tüm pırlanta çeşitleri ve modern bir çizgide üretilen tamturlara göz atmak için Jest Diamond web sayfasını hemen inceleyebilirsiniz.
Baget Pırlanta Yüzükler
Baget Pırlanta Yüzükler
Abidin Kuyumculuk baget pırlanta modellerini tasarlarken en sevilenler arasında yer alan bagetleri de çalışmalarında ön planda tutmaktadır. Baget yüzüklerin çağdaş yönünü ele alırken her kadının kendine özel bir tasarım takmak isteyeceğini hayal eder. Bu sebeple her bir tasarımı grubunu farklı yapılarda üretir. Ve her yeni koleksiyonunu geniş bir yelpazede sunmaktadır. Jest Diamond markasıyla satışa sunduğu pırlantalarını ön plana çıkaran ana etmen farklılıkların ortak noktada buluşmasıdır. Bu ortak nokta yüzükte kullanılan argümanların birbiriyle ahenk içerisinde bir bütünselliği ortaya çıkarmasından kaynaklanır. Her kadının ruhunu okşayacak bu tasarımlara, Abidin Kuyumculuk ve Jest Diamond’ un İzmir mağazalarından ulaşabilir, zevkinizi yansıtan tasarımı hemen alabilirsiniz.
Tektaş Pırlanta Yüzükler
Tektaş Pırlanta Yüzükler
Tektaş pırlanta yüzükler alıcı önüne sunulmadan önce bütçe doğrultusunda daha uygun seçenekler göz önüne serilebilmektedir. Abidin Kuyumculuk mağazalarında her bütçe ve zevke yönelik bulabileceğiniz tektaş modelleri yer almaktadır. Markanın İzmir’ deki şubelerinde tektaş yüzük modellerinin hemen her çeşidi yer alır.
Erkek Altın Kolyeler
Erkek Altın Kolyeler
Bu duruş, özel zevklere hitap ederek belirli bir kesimin ilgisini çekmiş durumda. İzmirli beyefendilerin tercih ettiği marka, yalnızca erkek altın kolyeler için değil yüzükleri ve bilekliklerinde de aynı bakış açısında sahip. Fazla kalın olmamasıyla saatlerin yanında da kullanılabilir bir özellik gösteriyor. Metal ya da deri kayışlı her saatle kullanıldığında dengeli bir görünüm ortaya çıkarsa da genellikle metal saatlerin yanında kullanılıyor. Altının işlenerek halatı anımsatan bir görünüm yakaladığı modeller de yine oldukça ilgi görüyor. Eğer bu bileklikleri kendiniz için düşünüyorsanız tarzınıza en yakın modeli markanın web sayfasını inceleyerek tercih edebilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Eğer bir hediye olarak tercih edecekseniz de hediye edeceğiniz kişinin giyim tarzı sizi en doğru seçime yaklaştıracaktır. Abidin Kuyumculuk’ un İzmir’ deki mağazalarından birini ziyaret ederek deneyimli satış danışmanlarının tecrübelerinden de faydalanabilirsiniz.
Elmas Kolyeler
Elmas Kolyeler
Elmas kolyeler, daha o zamanlarda saray kadınları tarafından gücün göstergesi olarak sürekli kullanılırdı. İzmir kuyumcu atölyelerinde geçmişin el yapımı işçilikleri de incelenerek bu doğrultuda etnik yapılara sahip ve geçmiş tarihleri hatırlatan elmaslar mücevherler tasarlanmaktadır. Elmas kolyelerin ortaya çıkış sürecinde ise birçok belirleyici bulunmaktadır. Değerli bir mücevher olacağı için özel zevklere hitap etmeli, kullanılan madenin elması koruması gerekmektedir. Abidin Kuyumculuk’ un tasarımları vasıtasıyla gösterdiği nostaljinin de ötesindeki geçmişe büyük ilgi, tasarım tutkusundan ileri gelmektedir.
Altın Harf Küpeler
Altın Harf Küpeler
Altın harf küpeler, tragus, rook, daith gibi piercingin kullanıldığı yerler dışında, genellikle standart bölgelerde kullanılıyor. İzmir kuyumcu atölyelerinde her harfin aralıksız üretimine devam edildiği bu küpeler kişiler için özel anlamlar da taşıyor. Genellikle bekar hanımefendiler kendi ya da ebeveynlerinden birinin baş harfini kullanmayı tercih ederken çocuk sahibi hanımefendiler çocuklarının baş harfini kullanabiliyor. Bu açıdan düşünüldüğünde altın harf küpeler manevi bir anlam da taşıyor. Orbital piercing olarak adlandırılan ve standart alanın 1 cm üzerinde yer verilen alan da 2 delikten oluşuyor.
Kalp ve Sonsuzluk Bileklikler Altın Bileklikler
Kalp ve Sonsuzluk Bileklikler Altın Bileklikler
Kalp ve sonsuzluk bileklikler altın bileklikler olarak en çok tercih edilenler arasında… Kendi içinde belirli bir manevi anlatıma sahip oldukları için kadınların ilgi odağı haline geldi. Kalp ve sonsuzluk bileklikler manevi bir anlam taşımalarıyla genellikle erkekler tarafından hediye olarak da tercih ediliyor. Farklı renklerle ya da taşlarla kaplı kalp ve sonsuzluk sembollerine işlenen bu çeşitler duruşları ve ilgi çekici zarif yönleriyle de dikkat çekiyor. Bu model, Abidin Kuyumculuk tasarımcıları tarafından modaya uygun olarak ve sürekli kendini yenileyerek hazırlanan altın bileklikler arasında da en fazla ilgi gören modeller arasında… Siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için hoş bir hediye almak istiyorsanız markanın kalp ve sonsuzluk bileklikler altın bileklikler arasındaki modelleri inceleyebilir hemen siparişinizi oluşurabilirsiniz.
Kar Tanesi Altın Bileklikler
Kar Tanesi Altın Bileklikler
Kar tanesi altın bileklikler, tasarım açısından incelendiğinde de her stile uygun olarak üretilmektedir. İzmir kuyumcu mağazalarında genellikle birkaç model üzerine tasarlanırken bu kuyumcular arasında modelin çeşitlerini artıranlar da bulunmaktadır. Bu tür sembolik aksesuarlar arasından en çok ilgi gören kar tanesi altın bileklikler, zarif yapıları ile günlük giyim tarzına da kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Siz de sevdikleriniz için aranızdaki güçlü bağı anlatacak eşsiz bir hediye seçmek isterseniz hemen Abidin Kuyumculuk web sayfası veya mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.