Blog

Abidin Kuyumculuk Baget Küpeler
Abidin Kuyumculuk Baget Küpeler
Seçtiğimiz kıyafeti giydikten sonra ise bu doğrultuda saç makyaj yapıyor son olarak da kıyafetimizi aksesuarlarla tamamlıyoruz. Yapıları sebebiyle kıyafetler aksesuarlara göre daha fazla ön planda oluyor. Yani aynı ortamda birkaç kere giydiğiniz kıyafete artık sizin de insanların da gözü alışmış oluyor. Fakat aksesuarlar daha küçük oldukları ve vücutta daha az yer kapladıkları için geri planda kalıyor. Bu sebeple daha uzun ömürlü olarak kullanabildiğimiz gibi takılarımızın enerjik ömrü daha uzun oluyor. Bu durum sıradan aksesuarlar için de bu şekilde fakat baget küpeler diğer takılara göre daha farklı bir tutum sergiliyor. Baget küpeler tasarımları itibariyle başlı başına dikkat çeken bir seçim olduğu için her zaman ön planda kalarak kendini göstermeyi başarıyor.
Baget Küpeler
Baget Küpeler
Giyimini küpeleriyle ön plana çıkarmak istedikleri zamanlarda saçının bir yanını kulak arkasına alarak, ensede topuz veya at kuyruğu modellerinde yapılan saçları tercih ediyorlar. Özellikle de bu kıyafetle baget küpeler kullanılacaksa! Baget küpelerin her biri özel tasarım yapılarına sahip olduğu için ön plana çıkmayı hakkediyor. Bu küpeler özel bir gecede kullanılacaksa hem kıyafetin hem de küpelerinizin kendini göstermesi yerinde bir karar olacaktır.
Abidin Kuyumculuk Baget Kolyeler
Abidin Kuyumculuk Baget Kolyeler
Tasarımları ile diğer aksesuarlara göre kendini daha fazla ortaya çıkaran baget kolyeler, kuyumcu markalarının uzun uğraşları sonucunda ortaya çıkıyor. Mücevherler, her şehirde yörenin bugüne kadar gelen geleneksel tasarımlarına göre farklı yapılarda üretilirken büyük şehirlerde üretilen tasarımlar, dünyaca ünlü tasarımcıların çalıştığı eserlerden feyz alıyor.
Baget Kolyeler
Baget Kolyeler
İzmir kuyumcu markaları atölyelerinde baget kolyeler tasarlarken kadın stillerini göz önünde bulunduruyor. Baget kolyeler tarzlarınıza göre gruplara ayrılarak tasarım sürecine giriyor. Maskülen bir kadın için pırlantalar deri baget kolyeler üzerine işlenirken, zarif ve şık olmayı seçen kadınlar için mücevherlerde tamamıyla ışıltı yansıtılıyor.
Abidin Kuyumculuk Baget Bileklikler
Abidin Kuyumculuk Baget Bileklikler
Abidin Kuyumculuk, kadınların gücünden ilham aldığı baget bileklikler ve diğer tasarımlarını zevk sahibi hanımefendilerle mağazaları ve web sitesinde bir araya getiriyor. Siz yeter ki içinizdeki gücü keşfedin ve onu hiç bırakmayın diye!
Baget Bileklikler
Baget Bileklikler
Baget bileklikler başlı başına etkileyici tarzlarda hazırlandığı için kendini gösteren bir reklamla mesajını hedef kitlesine doğrudan ulaştıracaktır. Abidin Kuyumculuk, yeni nesil mücevher anlayışıyla en sıra dışı tasarımlara mağazalarında yer vermektedir. Eşinize özel bir hediye almak için küçük bir hanımefendi size en iddialısı konusunda yardımcı olacaktır. Siz de markanın şık tasarımlara sahip baget bileklikler kategorisine göz atmak isterseniz, web sayfası ya da mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.
Sade Baget Yüzükler
Sade Baget Yüzükler
İzmir kuyumcu mağazalarının farklı modellerde ürettiği baget yüzükler farklı tasarım yapılarına sahiptir. Fakat bu durumdan her baget yüzük evlenme teklifinde kullanılabilir anlamı çıkarılmamalıdır. Markalaşan kuyumcu mağazalarında görev alan satış elemanları sizi bu konuda elbet tabii yönlendirebilir fakat öncesinde bu mağazanın web sayfasından modelleri incelemek fikir olması açısından önem taşımaktadır. Tektaş baget yüzükler, tektaşın öne çıkarılarak farklı baget taşlarıyla bezenen yüzükler, damla modelleri evlilik teklifi için tercih edebileceğiniz tasarımlar arasındadır. Abidin Kuyumculuk tarafından özel olarak tasarlanan bu yüzük modellerine markanın web sitesinden hemen inceleyebilirsiniz.
Abidin Kuyumculuk Pırlanta Baget Yüzükler
Abidin Kuyumculuk Pırlanta Baget Yüzükler
İzmir’ in seçkin markası Abidin Kuyumculuk, baget yüzükler üzerine çalıştığı modellerindeki geniş yelpazesini internet sayfası ve mağazalarında satışa sunuyor. Yüzüğü oluşturan geniş altın plakalı halkların üzerine işlediği harfleri pırlantalarla süsleyerek tek, üç, beş, tamtur gibi yüzük çeşitlerinin tamamı pırlantalarla beziyor. Özellikle tasarım olanlarında benzerlerini başka bir yerde göremeyeceğiniz modelleri mağazalarında sizleri bekliyor. Markanın baget yüzük modellerini hemen incelemek için web sitesini ziyaret ederek tam sizlik yüzüğe kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Abidin Kuyumculuk Pırlanta Küpe Fiyatları
Abidin Kuyumculuk Pırlanta Küpe Fiyatları
Pırlanta küpeler, üreticiler tarafından maliyeti düşürmek adına bu tür taşlardan elde edilebilmektedir. Güvendiğiniz bir İzmir kuyumcu markasından alışveriş yaparken pırlanta küpeler arasında fiyat değişkenliklerinin çok olduğunu göreceksiniz. Bunun sebebi bu pırlantalara biçilen değerdir. Dikkatli inceleme fırsatı bulursanız yüksek fiyatlı ve düşük fiyatlı küpelerin taşlarını incelemeniz; fiyatı yüksek olanın berraklığını görmenizi sağlayacaktır.
Abidin Kuyumculuk Pırlanta Küpeler
Abidin Kuyumculuk Pırlanta Küpeler
İzmir kuyumcu mağazalarında da ön plana çıkmaya başlayan bu modern dokunuşlara sahip pırlanta küpeler, mücevher modasına farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Vitrinlerde sergilenen desenleri, modelleri, koleksiyonları ile her kadının arzulayacağı bu tasarımlar duruşlarıyla nefes kesiyor.