Hakkımızda

Abidin Kuyumculuk, altın sektöründeki bilgi birikimi, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetleri ile İzmir’de kuyumculuk sektörünün öncüsü konumundadır.

İzmir’in en tanınmış yerel markası olma hedefiyle yola çıkan, Abidin Kuyumculuk, bugün sektörünün en gözde ve güvenilir firma bilinirliğine ulaşmış, yenilikçi yapısı, geniş ürün yelpazesi ile 24 yıldır sektörde hizmet vermektedir.

Mücevher trendlerini yakından takip ederek günümüzün değişen moda akımlarını ve estetik kavramlarını, tüketicilerin tercihlerini birleştirerek farklı ve özgün tasarımlarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

İzmir’in önemli 6 farklı lokasyonda Zen Pırlanta ve 3 adet Bluediamond mağazalarıyla müşterileri için vazgeçilmez adresin tercihi durumundadır.

Abidin Kuyumculuğun, altın takı ürünleri toptan satış mağazası ve 2008 yılında hizmete girmiş Jest Pırlanta toptan satış ofisiyle ilerlediği bu yolda kaliteli hizmet anlayışıyla 1’i toptan, 7’si perakende mağazalarında müşterilerine eşsiz ve özel tasarımlarını içeren ürünleriyle yıldan yıla güvenilir ve başarılı hizmetler vermeye devam etmektedir.

Abidin